Joriy yilning 9-dekabr kuni “UNICON.UZ” – Fan-texnika va marketing tadqiqotlari markazi davlat unitar korxonasida D. Kuchkarov tomonidan “Loyiha boshqaruvi” mavzusida o‘quv mashg‘uloti o‘tkazildi.
Trening davomida loyihalarni boshqarish masalalari ko‘rib chiqildi va amaliy topshiriqlar bajarildi. Xususan, maqsad va vazifalarni to‘g‘ri belgilashga alohida e’tibor qaratildi.
Trening yakunida Markaz xodimlari loyiha boshqaruvi bo‘yicha bilim, ko‘nikma va malakalarini oshirdilar. Shu bilan birga, suhbat davomida Markaz xodimlari o‘zlarini qiziqtirgan savollarga javob oldilar. Uchrashuv samimiy va do‘stona ruhda o‘tdi.

9 декабря текущего года в Центре научно-технических и маркетинговых исследований был проведён тренинг на тему «Проектное управление» со стороны Д. Кучкарова.
В ходе тренинга были рассмотрены вопросы управления проектами и выполнены практические задания. В частности, особое внимание было уделено правильной постановки целей и задач.
По окончанию тренинга сотрудники Центра повысили свой уровень знаний, умений и навыков касательно проектного управления. Вместе с этим, во время беседы сотрудники Центра получили ответы на интересующие их вопросы. Встреча прошла в теплой и дружеской обстановке.