VЕRA MIXAYLOVNA TIRTISHNIKOVANI PENSIYAGA ChIQQANLIGI BILAN TABRIKLAYMIZ!
Muhandis – bu texnik maxanizmlarni, texnologiyalarni va tizimlarni yaratuvchi yoki takomillashtiruvchi mutaxassis-ixtirochidir. Bugungi qahramonimiz – mana shunday yuqori malakali va qobiliyatli muhandislardan biri.
1978-yilda u Toshkent elektrotexnika aloqa institutini yakunladi va o‘z mehnat faoliyatining boshida O‘zbekiston Aloqa vazirligining Mintaqaviy axborot-hisoblash markazida ishladi. U yerda Vera Mixaylovna 15 yil davomida muhandis, muhandis-dasturlovchi, katta muhandis-dasturlovchi, yetakchi muhandis bo‘lib faoliyat yuritdi.
1993-yildan 2013-yilga qadar u Aloqa vazirligi Radiochastotalar bo‘yicha davlat qo‘mitasida xalqaro hisob masalalari, nazorat va radiochastota spektridan foydalanish departamentlarida bo‘lim boshlig‘i bo‘lib ishladi.
2013-yildan 2023-yilga qadar Vera Mixaylovna uzluksiz UNICON.UZ kompaniyasi Elektromagnit moslashuv tahlili xizmatining yetakchi muhandisi sifatida faoliyat olib bordi.
«UNICON.UZ» DUK Elektromagnit moslashuv tahlili xizmatining jamoasi Tirtishnikova Vera Mixaylovnaga ko‘p yillik fidokorona mehnati  uchun chuqur minnatdorchilik bildiradi va mustahkam sog‘liq tilaydi.

ПОЗДРАВЛЯЕМ ВЕРУ МИХАЙЛОВНУ ТЫРТЫШНИКОВУ С ВЫХОДОМ НА ПЕНСИЮ!
ГУП «UNICON.UZ» поздравляет Веру Михайловну Тыртышникову с выходом на пенсию. Вера Михайловна – ведущий инженер, работала в службе анализа электромагнитной совместимости. Сфере связи отдала 45 лет!
Инженер – это специалист-изобретатель, создающий или совершенствующий технические механизмы, технологии и системы. Наша сегодняшняя героиня – один из таких высококвалифицированных и талантливых инженеров.
В 1978 году она окончила Ташкентский институт электротехнической связи и в самом начале своей трудовой деятельности работала в Региональном информационно-вычислительном центре Министерства связи Узбекистана. Там Вера Михайловна15 лет была инженером, инженером-программистом, старшим инженером-программистом, ведущим инженером.
С 1993 по 2013 годы работала в Государственном комитете по радиочастотам Министерства связи, затем главным специалистом, начальником отдела в Департаментах по международным вопросам учета, контроля и использования радиочастотного спектра.
С 2013 по 2023 год Вера Михайловна непрерывно работала ведущим инженером службы анализа электромагнитной совместимости компании UNICON.UZ.
Коллектив Службы анализа электромагнитной совместимости ГУП "UNICON.UZ" выражает глубокую признательность Тыртышниковой Вере Михайловне за ее многолетний самоотверженный труд и желает крепкого здоровья.