Бизнинг жамоа

Kasheyev Vitaliy Vyacheslavovich

Elektron ishlab chiqarish bo‘limi

Axmedova Oydin Pulatovna

Axborot xavfsizligi va kriptologiya Ilmiy-tadqiqot  bo‘limi 

Xamidov Rustam Axmadovich

Elektromagnit moslashuvi tahlili xizmati

Magdiyev Shahzod Xusenovich

AKTni rivojlantirish va joriy qilish ilmiy-tadqiqot departamenti

Ataniyazov Aziz Kamaladdinovich

Telekommunikatsiya infratuzilmasini rivojlantirish ilmiy-tadqiqot departamenti (TIR ITRB)

Safarov Doniyor Atxamovich

Telekommunikatsiya texnik vositalarining sertifikatsiya sinov markazi

Karimov Davron Shukrillayevich

Axborot tizimlarini ishlab chiqish ilmiy-tadqiqot bo‘limi

Xusanov Zokir Komiljonovich

Radioaloqa, radioeshittirish va televideniye ilmiy-tadqiqot bo‘limi

Бўш иш ўрни

Лойихаларини мониторинг қилиш ва дастурий маҳсулотлар экспертизаси Илмий-тадқиқот бўлими

Saydiakbarov Saydiaxrol Muzaffarovich

Multiservis tarmoqlari ilmiy-tadqiqot bo‘limi (MST ITB)

Vyalsev Sergey Vladimirovich

Metall konstruksiyalarni tayyorlash va ishlov berish bo‘limi

Parpiev Nodir Nusratovich

Elektron raqamli imzo (ERI) kalitlarini ro‘yxatga olish bo‘limi

Rajabov Diyor Alisherovich

AT-arxitekturasini ishlab chiqish va texnik ekspertiza bo‘limi

Yuldashev Baxodir Shakirjanovich

Maxsus maqsaddagi vositalarni texnik qo‘llab-quvvatlash bo‘limi

Mukimov Jamshid Damirovich

Ixtisoslashtirilgan ishlab chiqarish bo‘limi

Бўш иш ўрни

Umumiy xo‘jalik bo‘limi

Ayloyan Karen Valeryevich

Obyektlarni qurish va ekspluatasiya qilish bo‘limi

Saydivaliyev Hikmatilla Qudratillayevich

Bosh buxgalter

Olloberganov Ziyodulla Artikbayevich

Ish yuritish va ijro nazorati bo‘limi

Umarov Muzaffar Xasanovich

Iqtisodiy va rejalashtirish ilmiy-tadqiqot bo‘limi

Yusupov Doniyor Abrorovich

Xaridlar va shartnomalar bo‘limi

Sinyashin Vadim Petrovich

Standartlashtirish tayanch tashkiloti (STT)

Komilova Malohat Baxadirovna

Atamashunoslik va lug‘atlar xizmati

Katerenko Marina Stanislavovna

Loyiha-smeta hujjatlarini ekspertiza qilish bo‘limi

Merkulov Dmitriy Nikolayevich

Tayanch metrologiya xizmati (TMX)

Muhamedjanova Sadoqat Turaxunovna

Kadrlar bo‘limi

Seduxin Dmitriy Sergeyevich

Aloqa obyektlarining davlat kadastri xizmati

Xabibullaev Sherzod Xayrullayevich

"UNICON SOFT" MChJ direktori